Rampline.pl - Surface ProductRampline.pl - Surface ProductRampline.pl - Surface Product
Kraków

Skatepark w krakowie

Skate Park w krakowie to obiekt przeznaczony do jazdy na deskorolkach oraz dla ludzi, którzy zaczynają jeździć na rolkach. Skatepark znajduje się w bardzo zacisznym parku Jordana położonym pomiędzy ul. Reymonta, ul. Reymana i al. 3 maja. Wstęp na skatepark jest bezpłatny.

Elementy skateparku:
Grind Bank, Grindbox x 2, Piramida, Ławka Grindbox x2, Manual box, Porecz prosta.

Tychy

Skatepark w Tychach

Skatepark w Tychach znajduję sięw Parku Jaworek, pomiędzy aleją Bielską, ul. Jaśkowicką, a ul. Stoczniowców. Jest to duży obiekt z licznymi przeszkodami, przeznaczony dla jężdżących na deskorolkach, rolkach a także dla wielbicieli jazdy na BMX'ach. Może służyć zarówno początkującym jak i bardziej doświadczonym skaterom do nauki i doskonalenia jazdy.

Elementy skateparku:
Platforma, Funbox z murkiem, Funbox z murkiem i rurką, Quarter pipe, Bank ramp + Wallride, Skocznia z barierką, Mini ramp, Ławka, Rurka prosta.

Skatepark w Warszawie (Białołęka)

Skatepark w Tychach

Niedawno oddany do użytku skatepark w Warszawie na Białołęce przy ulicy Odkrytej. Obiekt ten jest jednym z większych skateparków w Polsce, znajdujących się na świeżym powietrzu. Na placu o wymiarach 45m x 35m, zbliżonym do litery "L", rozmieszczono 9 różnych elementów: od rurki i grindboxów, przez duży funbox, do rozbudowanych platform. Cały skatepark, znajdujący się na placu o powierzchni 45m x 35m w kształcie zbliżonym do litery "L", z pewnością przypadnie do gustu osobom jeżdżącym na deskorolce czy rolkach.

Elementy skateparku:
Quarter+Quarter+rollin, Funbox z murkiem, rurką i manual boxem, Funbox z rainbow boxem i rurką, Platforma-corner, Platforma, Grindbox, Grindbox, Grindbox C, Rurka prosta.

Skatepark w Działdowie

Skatepark w Działdowie

Skatepark oddany w sierpniu 2006 roku w Działdowie, ze względu na piękną starówkę i zamek krzyżacki licznie odwiedzanym przez turystów. Skatepark znajduje się przy ul. Męczenników. Nadaje się dla miłośników deskorolki i rolek.

Elementy skateparku:
Mini rampa, Bank z Quoterem x2, Bank, Piramida, Funbox z dwoma grindboxami, Funbox z poręczą i schodami, Rurka prosta

Skatepark we Włoszczowie

Skatepark we Włoszczowie

W słynnej z peronu Włoszczowie skatepark otwarto w lipcu 2007 roku. Znajduje się on przy ul. Wiśniowej 30. Jest doskonałym miejscem dla uprawiających jazdę na deskorolce i rolkach a także dla BMX'owców.

Elementy skateparku:
Bank ramp, Quarter Pipe, Funbox z murkiem, Funbox z rurką i grind bankiem, Grindbox ławka, Rurka

Skatepark w Zdzieszowicach

Skatepark w Zdzieszowicach

W Zdzieszowicach skatepark został oddany do użytku w grudniu 2007 roku. Szybko stał się on miejscem popularnym wśród miejscowej młodzieży jeżdżącej na rolkach i deskorolkach. Mieści się on w parku miejskim przy ul. Korfantego i ul. Orzeszkowej.

Elementy skateparku:
Piramida, Bank ramp, Funbox z disaster boxem, Grindbox x2, Quarter pipe, Rurka prosta

Skatepark w Skwierzynie

Skatepark w Skwierzynie

Skatepark w miejscowości Skwierzyna jest użytkowany przez fanów deskorolki i rolek od maja 2007 roku. Znajduje się on na terenie Ośrodka sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 1.

Elementy skateparku:
Piramida, Bank ramp, Funbox z disaster boxem, Grindbox, Quarter pipe, Grindbox, Rurka prosta

Skatepark w Bieruniu

Skatepark w Bieruniu

W maju 2007 został oddany skatepark w Bieruniu. Nadaje się on zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych deskorolkarzy i rolkarzy. Skatepark znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi.

Elementy skateparku:
Mini rampa z bankiem i dwoma grindboxami, Quoter, Funbox z dwoma grindboxami i poręczą, Funbox z poręczą i grindboxem, Poręcz skośna, Poręcz prosta