Rampline.pl - Surface ProductRampline.pl - Surface ProductRampline.pl - Surface Product
Firmy, które nam Zaufały

Techramps

Firma Safari  zajmuje się budową skateparków.

Ukraińska firma Safari skorzystała również z możliwości stworzenia skateparku, którego elementem jezdnym jest RampLine. “Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji o zakupie skateparku wykorzystującego RampLine jako element jezdny. Ze skateparku korzystają osoby uprawiające różne sporty, a co za tym idzie jeżdżą na deskorolce, rolkach, czy rowerach bmx. Niezależnie jednak od tych preferencji elementy pokryte matą RampLine są trwałe a zawodnicy są zadowoleni z jazdy.”
 


Techramps

Firma Techramps  zajmuje się budową skateparków.

Łącząc pasję z kilkunastoletnim doświadczeniem założyliśmy firmę zajmującą się produkcją skateparków. Do tej pory wykonaliśmy ponad 80 obiektów w całej Polsce i za granicą. Przez lata doświadczeń rozwinęliśmy własny złożony system budowy skateparków, wykorzystujący wytrzymałe materiały, pozwalające tworzyć odpowiednie do jazdy elementy. Przeszkody wykonywane są w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających skaterów. Nasze skateparki cechuje powierzchnia wydatnie wpływająca na styl jazdy – w opcji Prestiż elementy wykonane są na konstrukcji kompozytowo-drewnianej, pokrytej specjalną matą jezdną RampLine. System ten charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na czynniki pogodowe i mechaniczne. Poza tym materiały są starannie selekcjonowane i konserwowane przez co są wytrzymałe i odporne. Współpracujemy razem z każdym klientem, aby kształt poszczególnych przeszkód był zgodny z ich oczekiwaniami oraz by wykonać innowacyjny, niepowtarzalny projekt skateparku. Nieważne czy jeździcie na deskorolce, BMX-ie, rolkach, w hali czy na zewnątrz, skatepark firmy Techramps będzie idealnym wyborem do uprawiania Waszej ulubionej dyscypliny sportu. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat Techramps lub uzyskać pomoc w opracowaniu projektu napisz do nas lub zadzwoń.
 


Techramps

Firma Territorio Urbano  zajmuje się budową skateparków.

"Mata RampLine to naprawdę dobry produkt na powierzchnię jezdną skateparków. Obiekty wyposażone w tą matę to dobra inwestycja dla firmy oraz dla samych użytkowników, którzy chwalą sobie jazdę."